Kouluratsastuskilpailut 10.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 401-410) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (40/40)
1. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
2. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
3. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846
4. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
5. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
6. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
7. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
9. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
10. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
11. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
12. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388
13. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
16. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
18. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
19. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
20. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
21. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
22. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840
23. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
24. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
25. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumihilla
27. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
28. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
29. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
30. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693
31. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
32. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Spearmint Syrup
33. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Ruby Glow
34. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
35. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
36. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
37. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
38. Liia (VRL-11284) - Alppihunaja
39. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
40. Hazel (VRL-14333) - Meripihkaroihu VH18-018-1286

2. Helppo A (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771
3. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
4. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Mäkisuon Unikuu VH16-018-1695
6. lottis (VRL-13831) – Pesonen
7. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
8. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
10. Liia (VRL-11284) - Alppihunaja
11. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
12. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tattiritari VH16-018-1669
14. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
15. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693
16. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Julmaölkky VH16-018-1773
18. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
19. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
20. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
21. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
22. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Spearmint Syrup
23. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
24. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388
25. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
26. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846
27. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
28. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
29. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
30. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumihilla
31. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
32. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Ruby Glow
33. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
34. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Onnenhippu VH20-018-0687
35. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
36. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
37. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
38. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
39. Hazel (VRL-14333) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
40. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina