Esteratsastuskilpailut 08.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 361-370) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 100cm (38/40) TT
2. 100cm (38/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 100cm (38/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
2. Sylvi (VRL-08179) - Mörkövaaran Kuolonkeiju VH19-018-0702
3. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
4. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
5. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
6. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Carwyn VH15-024-0004
8. Saaga (VRL-14712) - Cherry du Rotch Z
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
10. Saaga (VRL-14712) - Rosana vd Elixir Z
11. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
12. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
14. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
15. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
16. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
17. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
18. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
19. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
20. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwynedd Rheinallt VH15-025-0010
22. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
23. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
24. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
25. Saaga (VRL-14712) - Topaz du Rotch Z
26. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
27. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
28. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
29. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
30. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
31. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
32. Saaga (VRL-14712) - Cyanide Z
33. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
35. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
36. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
37. Sylvi (VRL-08179) - Vaalaman Veritimantti VH20-018-0636
38. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453

2. 100cm (38/40)
1. Layda (VRL-14488) - Sininen Sadetakki VH18-018-0453
2. Layda (VRL-14488) - Prinsessa Belle VH19-018-1004
3. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
4. Saaga (VRL-14712) - Rowandell Tessa Z
5. Tuulia T. (VRL-00084) - A.D. Nymphadora VH19-023-0048
6. Saaga (VRL-14712) - Dagmar du Rotch Z
7. Cherry (VRL-12299) - Adinan Pikkurokkari VH18-018-2243
8. Cherry (VRL-12299) - Death Race VH20-012-0122
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Amaethon VH19-026-0031
10. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
11. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
12. Nikki (VRL-14085) - Krokotiilirock VH20-018-0735
13. Hazel (VRL-14333) - Kestimäen Vappuhurmos VH20-018-0316
14. Cherry (VRL-12299) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
15. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
16. Nikki (VRL-14085) - Mytologia VH20-018-0070
17. Saaga (VRL-14712) - Chaos Cas Z
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Oldfinion Sirydd Cawr VH19-026-0008
19. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
20. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ruususurmaaja VH20-018-0731
21. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti
22. lottis (VRL-13831) – Rosenfields Gittan VH16-029-0181
23. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Säpinä
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Ceiriosen Newton VH20-027-0126
25. Sylvi (VRL-08179) - Räiskyvän Linnunrata VH20-018-0983
26. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
27. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
28. Hazel (VRL-14333) - Kaipasitko Minua VH20-018-0650
29. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Elegia VH19-018-0701
30. Layda (VRL-14488) - Kitin Siniverinen VH17-018-0488
31. Zack (VRL-01221) - Chalinente Delm VH20-083-0009
32. Layda (VRL-14488) - FBL Llandrillo VH18-022-0017
33. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Karhuhali VH20-018-0747
34. Uppe (VRL-11253) - Lumituuli
35. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Ku nyrkki silmään VH20-018-0268
36. Cherry (VRL-12299) - Adinan Minijannu VH19-018-0442
37. Saaga (VRL-14712) - Chocoswirl Z
38. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260