Esteratsastuskilpailut 21.10.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 291-300) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 110cm (40/40) TT
2. 110cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 02.10.2020 kello 23.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 110cm (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
2. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
3. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
5. enna (VRL-14704) - Riimuvaaran Villaukko VH19-018-0215
6. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
7. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
8. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
9. Laura (VRL-11124) - M.B. Chiva VH16-031-0906
10. Kida (VRL-08368) - Quelle Fleur Clover VH20-012-0031
11. Cherry (VRL-12299) - Ressun Lumoojatar VH18-018-1157
12. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
13. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
14. Kida (VRL-08368) - Wanderlust Clover VH19-121-0030
15. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
16. Cherry (VRL-12299) - Lumos von Gateaway VH15-021-0452
17. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
18. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Petit Bisou VH20-031-0280
19. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Halos VH20-018-0093
20. Laura (VRL-11124) - Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
21. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
22. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
23. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
24. Elli L. (VRL-14207) - Kingslea Ladybug VH19-027-0021
25. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
26. Serena (VRL-09334) - Kalmantaikoja VH18-018-0779
27. enna (VRL-14704) - Jeilin Hykerrys VH19-018-0424
28. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
30. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
31. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
32. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
33. enna (VRL-14704) - Hiivurin Tulitaiteilija VH19-018-0079
34. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
35. Pölhö (VRL-01436) - Jazzdemon Lumos xx
36. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
37. Kida (VRL-08368) - Alernus Clover VH20-012-0029
38. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
39. Cherry (VRL-12299) - Evening Star VH18-031-0488
40. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282

2. 110cm (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Wanderlust Clover VH19-121-0030
2. enna (VRL-14704) - Hiivurin Haavekuva VH19-018-0833
3. Emmy (VRL-14926) - Brennon Rebellion VH20-069-0043
4. Laura (VRL-11124) - M.B. Chiva VH16-031-0906
5. miivi (VRL-13320) - Viisikon Uninen
6. Cherry (VRL-12299) – Liljan Lystikäs VH18-018-1500
7. Elli L. (VRL-14207) - Kingslea Ladybug VH19-027-0021
8. Kida (VRL-08368) - Quelle Fleur Clover VH20-012-0031
9. enna (VRL-14704) - Turmeltajan Silinterisäpinä VH19-018-0917
10. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
11. Siguri (VRL-11290) - Kuusterin Halos VH20-018-0093
12. enna (VRL-14704) - Fridan Savusankari VH19-018-0674
13. Pölhö (VRL-01436) – Poniniemen Soulspawn VH20-027-0007
14. Zack (VRL-01221) - Luvenessa Yemn VH20-039-0019
15. Kida (VRL-08368) - Alernus Clover VH20-012-0029
16. Pölhö (VRL-01436) - Jazzdemon Lumos xx
17. Serena (VRL-09334) - Snöfink VH18-018-0275
18. enna (VRL-14704) - Mysteerikiukku VH19-018-0823
19. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
20. Emmy (VRL-14926) - Brandubh Reibiliúnach VH20-069-0044
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
22. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
23. Serena (VRL-09334) - Pirunkorven Tuohikko VH18-018-0282
24. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
25. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
26. miivi (VRL-13320) - Sotamaalauksen Kuusielu
27. Laura (VRL-11124) - Crane Grinning Ghosts VH19-031-0183
28. Zack (VRL-01221) - Jacques Yemn VH20-023-0055
29. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Flipperi VH18-018-1548
30. Serena (VRL-09334) - Kalmantaikoja VH18-018-0779
31. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Kultapainos VH19-018-0210
32. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Herttakuningas
33. Emmy (VRL-14926) - Bean Bonnie VH20-069-0039
34. Laura (VRL-11124) - Villahaan Huvipulla VH18-018-1128
35. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
36. Serena (VRL-09334) - Jeilin Pärla VH18-018-1152
37. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Neonhautaruusuja VH20-018-0285
38. Kida (VRL-08368) - Kastanjan Petit Bisou VH20-031-0280
39. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Bofink
40. Cherry (VRL-12299) – Lupsakan Ristiina VH18-018-1496