Esteratsastuskilpailut 30.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 20.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura ERJ (kutsut 141-150) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. 80cm (40/40) TT
2. 80cm (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. 80cm (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
2. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
3. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
4. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
5. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
6. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
7. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
8. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
9. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
11. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
12. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
14. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
15. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
16. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
17. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
18. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
19. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
20. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
21. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
22. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
23. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
24. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
25. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
26. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
27. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
28. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
29. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
30. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
31. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
32. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
33. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
34. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
35. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
36. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
37. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
38. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
39. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
40. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365

2. 80cm (40/40)
1. Natalia (VRL-05175) - Mörkövaaran Keijupölyä VH19-018-1093
2. Vibaja (VRL-00727) - Aur Marged Dawn
3. Ilona (VRL-14757) – Maitovaahtokarkki VH19-018-0234
4. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
5. Knipse (VRL-14657) - Kuhdon Korpivadelma VH20-018-0294
6. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
7. Knipse (VRL-14657) - Jeanna LL VH06-057-1333
8. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
9. Sonja (VRL-11911) - Ffiona MPB VH20-023-0018
10. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
11. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
12. Cherry (VRL-12299) - Lombard Wolf VH17-048-0005
13. Natalia (VRL-05175) - Yafar el Bintefa VH18-003-0200
14. Vibaja (VRL-00727) - Oliva v. Hallow
15. Nikki (VRL-14085) - Syrjän Suvikohtalo VH20-018-0077
16. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
17. dookie (VRL-04373) - Kaunon Tuittu VH17-018-1620
18. Lithy (VRL-07127) - Landon VH17-001-0072
19. Cherry (VRL-12299) - Armont Regent VH17-031-0641
20. Natalia (VRL-05175) - Kronaberg Iknimaya VH19-027-0117
21. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Rafael
22. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
23. Vibaja (VRL-00727) - Chipper v. Hallow
24. dookie (VRL-04373) - Tuikun Valetta VH15-018-2350
25. Odelie (VRL-08973) - Death the Kid
26. Lissu T. (VRL-12701) - Jeilin Lemmonlilja
27. Lissu T. (VRL-12701) - Pihviö
28. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
29. Odelie (VRL-08973) - Haltiainhaamu
30. Cherry (VRL-12299) - Ferrous F VH17-021-0125
31. Sonja (VRL-11911) - Turmeltajan Tahmatassu VH17-018-1155
32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
33. dookie (VRL-04373) - Villi Vivahdus VH17-018-1975
34. Lithy (VRL-07127) - JB Caramella VH17-031-0019
35. Lithy (VRL-07127) - Ittaghia VH17-084-0002
36. dookie (VRL-04373) - Turmeltajan Vallanveikee VH19-018-0652
37. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
38. Odelie (VRL-08973) - Aamun Lapinsirri VH18-018-1988
39. Odelie (VRL-08973) - Winnifred
40. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731