Kouluratsastuskilpailut 03.11.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 14.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 041-050) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (30/30) TT
4. Vaativa B (30/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
2. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
3. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
4. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
5. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
6. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
7. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
8. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
9. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
10. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
11. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
12. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
13. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
14. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
15. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
16. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
17. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
18. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
19. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
20. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
21. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
22. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
23. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
24. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
25. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
26. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
27. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
28. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
29. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
30. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
2. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Belfleur
3. Uppe (VRL-11253) - Vappulan Pikkupusu
4. miivi (VRL-13320) - Lupsakan Vadelmaviini
5. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
6. JP (VRL-01948) - Zoethout's Evelien VH20-023-0057
7. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
8. Minni (VRL-10337) - Made by Miracle
9. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
10. Liia (VRL-11284) - Spiritus of Silly Firt Hush
11. JP (VRL-01948) - Bramhorst Prophecy VH20-023-0066
12. Zack (VRL-01221) - Meredith Yemn xx VH20-006-0218
13. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
14. Uppe (VRL-11253) - Hupilan Havu
15. Cherry (VRL-12299) - Wallaroo Kern VH15-012-0486
16. Cherry (VRL-12299) - Sierra Da Vinci VH18-029-0154
17. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
18. JP (VRL-01948) - Verkenner Coen VH20-023-0056
19. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
20. Liia (VRL-11284) - Syyn Kuukierre
21. Uppe (VRL-11253) - Hiprakan Marli
22. Kida (VRL-08368) - Stormy Vanilla McFlurry VH20-027-0120
23. miivi (VRL-13320) - Ku Sillit Suolassa
24. Eedla S. (VRL-14880) - Viljan Sirius VH20-018-0540
25. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
26. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
27. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
28. Cherry (VRL-12299) - Ristikallion Rafael VH18-018-1795
29. miivi (VRL-13320) - Syrjän Varhainen
30. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma

3. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
2. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
3. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
4. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
5. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
6. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
7. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
8. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
9. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
10. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
11. JP (VRL-01948) - Alathea
12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
13. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
14. Kida (VRL-08368) - Uskalias
15. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
16. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
17. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
18. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
19. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
20. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
21. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
22. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku
23. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
24. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
25. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
26. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
27. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
28. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
29. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
30. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona

4. Vaativa B (30/30 osallistujaa)
1. Liia (VRL-11284) - Vuornan Han Solo
2. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
3. Kics (VRL-05293) - Alexios Lyrica I
4. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
5. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio
6. Eedla S. (VRL-14880) - Hornanhovin Minion VH20-018-0671
7. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
8. Zack (VRL-01221) - Holvena Yemn VH20-015-0024
9. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
10. JP (VRL-01948) - Alathea
11. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Sarle
12. Cherry (VRL-12299) - Merimiina VH19-018-0229
13. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
14. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
15. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
16. Kida (VRL-08368) - Uskalias
17. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
18. Lithy (VRL-07127) - LH Abiud VH17-001-0086
19. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
20. Lithy (VRL-07127) - September Gerðr VH20-053-0012
21. Liia (VRL-11284) - Aunolan Kenobi
22. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
23. Cherry (VRL-12299) - Glory Days de Winter VH19-155-0006
24. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Armas
25. Kics (VRL-05293) - Nyallai LH
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Joosua
27. Lithy (VRL-07127) - LH Francisca VH17-001-0085
28. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
29. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
30. Uppe (VRL-11253) - Koistilan Jekku