Kouluratsastuskilpailut 06.10.2020

Kilpailupaikkana Kilpakeskus Chermia (CHER9064).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 27.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 30 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan kolme hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.
Ponit (säkäkorkeus alle 149cm) saavat osallistua
korkeintaan Vaativa B -tasoisiin luokkiin.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Chermia KRJ (kutsut 021-030) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (30/30) TT
2. Helppo A (30/30) TT
3. Vaativa B (16/30) TT
4. Vaativa B (16/30) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun

1. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
2. meea (VRL-09844) - Helmiahon Kaamoskeiju VH18-018-1982
3. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
4. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
5. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
6. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
7. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
8. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
9. Siguri (VRL-11290) - Kevätrinteen Vilna VH15-018-2614
10. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
11. meea (VRL-09844) - Kettupolun Vilina VH19-018-0407
12. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Zelda VH14-027-0226
13. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
14. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
15. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
16. Zack (VRL-01221) - Maxmilian Yemn VH20-090-0009
17. enna (VRL-14704) - Lorun Haaveuni VH18-018-1388
18. enna (VRL-14704) - Helmiahon Ulappaliitäjä VH18-018-1657
19. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
20. meea (VRL-09844) - Vappulan Tyrsky VH19-018-0405
21. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
22. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
23. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Creirwy VH20-026-0046
24. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
25. alina (VRL-14858) - Poniniemen Pretty Whisper VH20-027-0051
26. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
27. enna (VRL-14704) - Runon Narkissos VH18-018-2262
28. alina (VRL-14858) - Oberon Lind VH20-027-0070
29. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
30. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184

2. Helppo A (30/30 osallistujaa)
1. enna (VRL-14704) - Vuornan Wänkävirsu VH18-018-2122
2. Nikki (VRL-14085) - Sotamaalauksen Kulkurin valssi VH18-018-2258
3. Siguri (VRL-11290) - Seppäjärven Romette
4. alina (VRL-14858) - Glenwood Myfanwy VH20-022-0033
5. meea (VRL-09844) - Villahaan Puuteriuni VH19-018-0862
6. alina (VRL-14858) - Ceiriosen Triona VH20-025-0022
7. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
8. Elli L. (VRL-14207) - Bogårdin Pusutella VH19-018-1038
9. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
10. meea (VRL-09844) - Myrskylän Epeli VH19-018-0863
11. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
12. Zack (VRL-01221) - Maxmilian Yemn VH20-090-0009
13. enna (VRL-14704) - Hornanhovin Tammitaiga VH19-018-0080
14. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
15. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
16. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
17. Siguri (VRL-11290) - Kievarinkujan Minette
18. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
19. Siguri (VRL-11290) - Kevätrinteen Vilna VH15-018-2614
20. meea (VRL-09844) - Helmiahon Hillosokeri VH19-018-0859
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
22. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
23. alina (VRL-14858) - Villahaan Vanerma VH20-018-0596
24. Nikki (VRL-14085) - Morsiusruusu VH18-018-1624
25. Knipse (VRL-14657) - Riimin Tähtisade VH20-018-0455
26. enna (VRL-14704) - Mörkövaaran Appelsiiniansa VH19-018-0196
27. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
28. Vibaja (VRL-00727) - Poniniemen Zelda VH14-027-0226
29. Knipse (VRL-14657) - Stoorin Minimiina VH20-018-0454
30. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030

3. Vaativa B (16/30 osallistujaa)
1. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446
2. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
3. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
4. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
5. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
6. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
7. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
8. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
9. meea (VRL-09844) - Barberry Jade VH20-029-0021
10. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
11. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
12. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
13. meea (VRL-09844) - Jitterbug K VH20-029-0047
14. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
15. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
16. meea (VRL-09844) - Rushock Lavender Mist VH20-029-0045

4. Vaativa B (16/30 osallistujaa)
1. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
2. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
3. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
4. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
5. meea (VRL-09844) - Helmiahon Muskettisoturi VH19-018-0856
6. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
7. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
8. Knipse (VRL-14657) - Vappulan Udelma VH20-018-0446
9. meea (VRL-09844) - Rowandell Candina VH19-031-0322
10. meea (VRL-09844) - Rowandell Caramba VH19-077-0004
11. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
12. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
13. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
14. Siguri (VRL-11290) - Hunajavanilja
15. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
16. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti