Kouluratsastuskilpailut 07.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 401-410) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (40/40)
1. Hazel (VRL-14333) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
2. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
3. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
5. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840
6. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
7. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
8. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
9. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846
10. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
11. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
12. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
13. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumihilla
14. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
15. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
16. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
17. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388
18. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693
19. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
20. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
21. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
22. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
23. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
24. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
26. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
27. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Ruby Glow
28. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
30. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
31. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
32. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
33. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
34. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
36. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
37. Liia (VRL-11284) - Alppihunaja
38. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
39. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
40. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Spearmint Syrup

2. Helppo A (40/40)
1. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
2. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
3. lottis (VRL-13831) – Pesonen
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Mäkisuon Unikuu VH16-018-1695
6. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846
7. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
8. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
10. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
11. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693
12. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
13. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
14. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
15. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
16. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
17. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumihilla
18. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
19. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
20. Hazel (VRL-14333) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
21. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
22. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
23. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
24. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
25. Liia (VRL-11284) - Alppihunaja
26. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
27. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Spearmint Syrup
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tattiritari VH16-018-1669
29. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Ruby Glow
30. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840
31. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388
32. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
33. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
34. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
35. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
36. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
37. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Julmaölkky VH16-018-1773
39. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Onnenhippu VH20-018-0687
40. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647