Kouluratsastuskilpailut 05.01.2021

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.12.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 401-410) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (40/40)
1. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muikia VH20-018-0260
2. Saaga (VRL-14712) - Blueberry CW
3. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumihilla
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
5. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
6. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
7. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
8. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Spearmint Syrup
9. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
10. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
11. Saaga (VRL-14712) - W' Cappuccino
12. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846
13. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
14. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
15. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
16. Liia (VRL-11284) - Alppihunaja
17. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
18. Saaga (VRL-14712) - W' Scorpius
19. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622
20. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Ruby Glow
21. Saaga (VRL-14712) - Bubblegum RWD
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
23. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
24. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
26. Hazel (VRL-14333) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
27. lottis (VRL-13831) – Pilvipellon Kostoaatos VH20-018-0990
28. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693
29. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
30. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
31. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
32. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388
33. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
35. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
36. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
37. lottis (VRL-13831) – Kaihon Hirmuhalla VH20-018-1039
38. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Briljantti VH20-018-0129
39. lottis (VRL-13831) – Routaruusun Naavanuttu VH20-018-1046
40. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648

2. Helppo A (40/40)
1. Hazel (VRL-14333) - Turmeltajan Riudunrikki VH20-018-0648
2. lottis (VRL-13831) – Ceiriosen Arwyn VH20-026-0078
3. Saaga (VRL-14712) - Wasabi
4. Hazel (VRL-14333) - Meripihkaroihu VH18-018-1286
5. Liia (VRL-11284) - Poniniemen Spearmint Syrup
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Mäkisuon Unikuu VH16-018-1695
7. Liia (VRL-11284) - Alppihunaja
8. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Jiro VH20-018-0840
9. Cherry (VRL-12299) - Magic Mind VH12-031-0388
10. Veera R. (VRL-10735) - PP's Tamkje VH19-040-0003
11. Nikki (VRL-14085) - Jeilin Kaamoskalma VH20-018-0072
12. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Onnenhippu VH20-018-0687
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Julmaölkky VH16-018-1773
14. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Timantti
15. Liia (VRL-11284) - Rushock Dullahan
16. Cherry (VRL-12299) - A.D. Bella Deville VH13-029-0142
17. Sylvi (VRL-08179) - Korpihovin Romeo VH20-018-0792
18. lottis (VRL-13831) – Talvian Fridunn VH20-053-0064
19. Saaga (VRL-14712) - Poisonous Grr
20. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Lumihilla
21. lottis (VRL-13831) – Pesonen
22. Kida (VRL-08368) - Kuuralehdon Lennotar VH20-018-0842
23. Cherry (VRL-12299) - Pieni Menninkäinen VH12-018-1324
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Tuulenpesän Runoniekka VH16-018-1771
25. Saaga (VRL-14712) - Sapphire F
26. Liia (VRL-11284) - Maldwyn Ruby Glow
27. Veera R. (VRL-10735) - Iwillthinkaboutit Thrill VH20-031-0100
28. Kida (VRL-08368) - Varpun Louhi VH20-018-0755
29. Uppe (VRL-11253) - Kaarnan Tyrsky
30. Hazel (VRL-14333) - Lällällää VH20-018-0693
31. Sylvi (VRL-08179) - Upseer Ies VH20-018-1072
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Mörkövaaran Tattiritari VH16-018-1669
33. Uppe (VRL-11253) - Villahaan Talviina
34. Hazel (VRL-14333) - Kuin Surmaisi Sahakielen VH20-018-0647
35. Cherry (VRL-12299) - Elisabeth II VH18-003-0186
36. Saaga (VRL-14712) - Villanelle
37. Sylvi (VRL-08179) - Pomputar VH20-018-0992
38. lottis (VRL-13831) – Ryysyrannan Jooseppi
39. Kida (VRL-08368) - Syyn Syysryökäle VH20-018-0846
40. Nikki (VRL-14085) - Salaliittoteoria VH18-018-1622