Kouluratsastuskilpailut 12.11.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 04.11.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 371-380) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (40/40) TT
2. Helppo A (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (40/40)
1. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Loppuvastus
2. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Luukas
4. jodochus (VRL-01544) - Marilou de Mousson
5. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
6. Miltsu (VRL-05564) - Yeinita Ree VH20-001-0071
7. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Caeau Elysian VH17-025-0044
8. Sylvi (VRL-08179) - Tunturituuli VH19-018-0931
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Hellfest
10. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
11. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Elfennaidd VH18-026-0069
12. Liia (VRL-11284) - Sweetgrove Babyshoes VH20-027-0139
13. jodochus (VRL-01544) - Chasseur du Pont
14. jodochus (VRL-01544) - Duc Opale
15. Liia (VRL-11284) - Llancarfan Melynell
16. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
17. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
18. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Korpikuu VH19-018-0707
19. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
20. Lissu T. (VRL-12701) - Mysteerimies VH18-018-1284
21. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Koopa Troopa
22. Liia (VRL-11284) - Jeilin Rötväles
23. Liia (VRL-11284) - Roslund Fynne
24. Sylvi (VRL-08179) - Vuoksen Ensilempi VH19-018-0932
25. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
26. Miltsu (VRL-05564) - Lili Pincher VH16-027-0059
27. Lissu T. (VRL-12701) - Moon Selevä
28. Cherry (VRL-12299) – Armias
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
30. jodochus (VRL-01544) - Tournai
31. Lissu T. (VRL-12701) - Merisimpanssi VH20-018-0297
32. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
33. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
34. Cherry (VRL-12299) - Nokisutari
35. Miltsu (VRL-05564) - Pikkupellon Amira VH16-023-0024
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Koopa
37. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
38. Miltsu (VRL-05564) - Eirian Siana VH20-025-0038
39. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
40. Sylvi (VRL-08179) - Karhunpoika VH19-018-0706

2. Helppo A (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Mysteerimies VH18-018-1284
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Koopa
3. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Koopa Troopa
4. Viixi (VRL-13923) - Nollakontentti
5. Sylvi (VRL-08179) - Vappulan Kismetti VH20-018-0029
6. Cherry (VRL-12299) – Sotamaalauksen Jouluvarpunen
7. Vibaja (VRL-00727) - Llygedyn Elfennaidd VH18-026-0069
8. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Muru VH19-018-0933
9. Lissu T. (VRL-12701) - Kurjen Hellfest
10. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
11. Liia (VRL-11284) - Llancarfan Melynell
12. Cherry (VRL-12299) - Nokisutari
13. Miltsu (VRL-05564) - Lili Pincher VH16-027-0059
14. Liia (VRL-11284) - Sweetgrove Babyshoes VH20-027-0139
15. Miltsu (VRL-05564) - Yeinita Ree VH20-001-0071
16. Kida (VRL-08368) - Stormy Ginger Crush VH20-027-0123
17. Lissu T. (VRL-12701) - Moon Selevä
18. Miltsu (VRL-05564) - Pikkupellon Amira VH16-023-0024
19. Vibaja (VRL-00727) - Síofrach Eithne
20. Cherry (VRL-12299) – Armias
21. jodochus (VRL-01544) - Duc Opale
22. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Tunturitaika VH20-018-0753
23. jodochus (VRL-01544) - Marilou de Mousson
24. jodochus (VRL-01544) - Tournai
25. Viixi (VRL-13923) - Riidankylväjä
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Suomyrtti VH20-018-0752
27. Viixi (VRL-13923) - Hiivurin Suosurma
28. Sylvi (VRL-08179) - Myrskylän Onnenhippu VH20-018-0687
29. Viixi (VRL-13923) - Ikitarttuja VH20-018-0794
30. Kida (VRL-08368) - Stormy Nectarine VH20-027-0122
31. Liia (VRL-11284) - Roslund Fynne
32. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Loppuvastus
33. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Caeau Elysian VH17-025-0044
34. jodochus (VRL-01544) - Chasseur du Pont
35. Miltsu (VRL-05564) - Eirian Siana VH20-025-0038
36. Sylvi (VRL-08179) - Jeilin Taigantähti VH20-018-0742
37. Liia (VRL-11284) - Jeilin Rötväles
38. Vibaja (VRL-00727) - Maldwyn Lester
39. Lissu T. (VRL-12701) - Merisimpanssi VH20-018-0297
40. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Luukas