Kouluratsastuskilpailut 20.10.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 321-330) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
2. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
3. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
4. Siguri (VRL-11290) - Kuunlumooja VH16-018-1608
5. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
6. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
7. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
8. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
9. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
10. meea (VRL-09844) - Helmiahon Sydänystävä VH20-018-0044
11. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
12. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
13. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
14. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
15. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
16. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
17. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin
18. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
19. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
20. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
21. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
22. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
23. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
24. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
25. Oresama (VRL-02753) - Chollima RR
26. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103
27. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
28. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
29. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
30. Kida (VRL-08368) - Uskalias
31. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
32. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
33. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
34. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
35. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
36. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
37. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
38. Oresama (VRL-02753) - Daily Devil RR
39. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
40. meea (VRL-09844) - Helmiahon Puuhapeikko VH19-018-0857

2. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
2. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
3. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
4. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
5. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
6. Siguri (VRL-11290) - Kuunlumooja VH16-018-1608
7. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
8. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
9. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
10. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
11. Oresama (VRL-02753) - Chollima RR
12. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
13. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
14. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
15. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
16. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
17. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
18. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
19. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
20. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
21. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
22. meea (VRL-09844) - Gamander VH20-057-0006
23. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
24. meea (VRL-09844) - Helmiahon Muskettisoturi VH19-018-0856
25. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
26. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
27. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
28. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103
29. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
30. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
31. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
32. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
33. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
34. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
35. Oresama (VRL-02753) - Daily Devil RR
36. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
37. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin
38. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
39. Kida (VRL-08368) - Uskalias
40. meea (VRL-09844) - It's Only Lady Chaos VH20-115-0011