Kouluratsastuskilpailut 18.10.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 01.10.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 321-330) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
2. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
3. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
4. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
5. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
6. meea (VRL-09844) - Helmiahon Ruistuisku VH20-018-0040
7. meea (VRL-09844) - Helmiahon Puuhapeikko VH19-018-0857
8. Oresama (VRL-02753) - Chollima RR
9. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
10. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
11. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
12. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
13. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
14. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
15. Siguri (VRL-11290) - Kuunlumooja VH16-018-1608
16. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
17. meea (VRL-09844) - Helmiahon Sydänystävä VH20-018-0044
18. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
19. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
20. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
21. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
22. Oresama (VRL-02753) - Daily Devil RR
23. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
24. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
25. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin
26. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
27. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
28. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
29. Kida (VRL-08368) - Uskalias
30. meea (VRL-09844) - Helmiahon Lumominttu VH19-018-0858
31. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
32. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava
33. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
34. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
35. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
36. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103
37. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
38. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
39. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
40. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143

2. Vaativa B (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
2. alina (VRL-14858) - Rhuddain Cadwaladr Dawn VH14-026-0137
3. miivi (VRL-13320) - Kievarinkujan Hämmennys
4. miivi (VRL-13320) - Myrskylän Paljettiponi
5. Cherry (VRL-12299) - Cinderella VH14-012-0005
6. Cherry (VRL-12299) - Mikseliina VH12-018-1040
7. Nikki (VRL-14085) - Kuninkaansurmaaja VH16-018-0882
8. Nikki (VRL-14085) - Navajan Tulentakoja VH18-018-1322
9. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
10. Oresama (VRL-02753) - Daily Devil RR
11. Kida (VRL-08368) - Uskalias
12. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
13. meea (VRL-09844) - Helmiahon Muskettisoturi VH19-018-0856
14. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Jupiter VH18-029-0143
15. Zack (VRL-01221) - Priton Fanaka VH20-039-0020
16. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden’s Witchcraft VH19-031-0148
17. meea (VRL-09844) - Applenach Bettina VH20-057-0014
18. Lissu T. (VRL-12701) - Fridan Uniprinssi VH19-018-0928
19. Kida (VRL-08368) - Helmihilla
20. Nikki (VRL-14085) - Stjärngatans Blåklocka VH19-018-0438
21. Oresama (VRL-02753) - Temppelileijona
22. Laura (VRL-11124) - Yellowflickerbeat VH018-029-0130
23. Cherry (VRL-12299) - Pigatchio VH18-012-0375
24. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
25. meea (VRL-09844) - Gamander VH20-057-0006
26. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Gildergreen VH18-029-0167
27. Emmy (VRL-14926) - Cailleach Cairbre VH20-069-0042
28. Nikki (VRL-14085) - Tiikka VH18-018-2269
29. Siguri (VRL-11290) - Kuunlumooja VH16-018-1608
30. Lissu T. (VRL-12701) - Llanllwni Brin
31. Kida (VRL-08368) - Vuornan Minimarenki VH20-018-0754
32. Oresama (VRL-02753) - Chollima RR
33. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Valkyria
34. Laura (VRL-11124) - Fairburn Hawkeye-Kid VH19-027-0059
35. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
36. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Edda
37. meea (VRL-09844) - It's Only Lady Chaos VH20-115-0011
38. Kioja (VRL-13006) - Rosegarden's Nightingale VH18-029-0159
39. sarqquu (VRL-04374) - Carnbach Arabella VH20-029-0103
40. Kida (VRL-08368) - Pikkujalava