Kouluratsastuskilpailut 20.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 261-270) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
2. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
3. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
4. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
5. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
6. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
8. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
9. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
11. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
12. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
13. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
14. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
15. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
16. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
17. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
18. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
19. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
20. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
21. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
22. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
23. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
24. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
25. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
26. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
27. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
28. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
29. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
30. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
31. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
32. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
33. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
34. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
35. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
36. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
37. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
38. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
39. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419

2. Helppo B (40/40)
1. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
2. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
3. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
4. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
5. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
6. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
8. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
9. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
10. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
11. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
12. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
13. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
15. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
16. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
17. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
18. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
19. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
20. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
21. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
22. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
23. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
24. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
25. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
26. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
27. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
28. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
29. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
30. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
31. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
32. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
33. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
34. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
35. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
36. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
37. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
38. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
40. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip