Kouluratsastuskilpailut 16.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 261-270) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
2. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
3. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
4. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
5. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
6. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
7. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
8. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
9. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
10. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
11. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
12. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
13. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
14. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
15. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
16. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
17. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
18. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
20. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
22. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
23. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
24. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
25. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
26. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
27. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
28. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
29. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
30. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
32. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
33. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
34. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
35. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
36. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
37. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
38. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
39. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
40. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055

2. Helppo B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
2. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
3. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
4. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
5. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
6. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
7. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
8. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
9. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
10. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
11. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
12. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
13. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
14. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
15. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
16. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
17. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
18. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
19. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
20. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
21. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
22. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
23. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
24. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
25. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
26. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
27. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
29. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
30. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
31. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
32. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
33. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
34. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
35. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
36. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
37. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
38. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
39. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
40. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619