Kouluratsastuskilpailut 15.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 261-270) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
2. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
3. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
4. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
5. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
7. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
8. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
9. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
10. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
11. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
12. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
14. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
15. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
16. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
17. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
18. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
19. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
20. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
21. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
22. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
23. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
24. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
25. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
26. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
27. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
28. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
29. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
30. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
31. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
32. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
33. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
34. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
35. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
36. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
37. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
38. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
39. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
40. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108

2. Helppo B (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
2. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
3. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
4. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
5. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
6. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
7. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
8. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
9. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
10. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
11. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
12. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
13. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
14. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
15. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
16. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
17. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
18. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
19. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
21. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
22. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
23. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
24. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
25. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
26. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
27. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
28. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
29. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
30. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
31. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
32. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
33. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
34. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
35. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
36. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
37. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
38. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
39. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
40. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry