Kouluratsastuskilpailut 14.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 261-270) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
2. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
3. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
4. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
5. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
6. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
7. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
8. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
9. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
10. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
11. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
12. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
13. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
14. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
15. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
16. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
17. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
19. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
20. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
21. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
22. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
23. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
24. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
25. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
26. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
27. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
28. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
29. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
30. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
31. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
32. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
33. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
34. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
35. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
36. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
37. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
38. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
39. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
40. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka

2. Helppo B (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
2. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
3. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
4. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
5. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
6. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
7. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
8. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
9. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
11. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
12. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
13. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
14. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
15. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
16. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
17. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
18. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
19. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
21. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
22. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
23. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
24. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
25. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
26. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
27. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
28. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
29. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
30. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
31. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
32. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
33. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
34. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
35. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
36. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
37. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
38. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
39. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
40. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266