Kouluratsastuskilpailut 13.09.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 08.09.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 261-270) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
2. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
3. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
4. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
5. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
6. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
7. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
8. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
11. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
12. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
13. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
14. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
15. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
16. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
17. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
18. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
19. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
20. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
21. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
22. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
23. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva
24. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
25. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
26. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
27. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
28. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
29. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
30. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
31. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
32. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
33. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
34. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
35. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
36. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
37. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
38. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
39. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
40. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196

2. Helppo B (40/40)
1. Zack (VRL-01221) - Ziranaj Yemn VH20-100-0010
2. Nikki (VRL-14085) - Korpihovin Merlin VH20-018-0073
3. Nikki (VRL-14085) - Enkelintekijä VH18-018-1619
4. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
5. Chao (VRL-02415) - Duren Tumult VH11-040-0108
6. Kida (VRL-08368) - Vinhan Jitterbug VH20-022-0016
7. Pierre (VRL-10531) - Kalskag Øyvi
8. JP (VRL-01948) - Penfelyn Rosehip
9. Zack (VRL-01221) - Santa Libre Est VH20-209-0036
10. Kida (VRL-08368) - Llygedyn Tecwyn
11. Liia (VRL-11284) - Shref Flufferberry
12. Zack (VRL-01221) - Wrocnac Yemn VH20-100-0009
13. alina (VRL-14858) - Hohdekettu Koo VHVH20-018-0522
14. JP (VRL-01948) - Steerlinghorst Pious
15. Hazel (VRL-14333) - Hytisevä Hilla VH20-018-0649
16. alina (VRL-14858) - Lille Julius VH20-028-0066
17. Hazel (VRL-14333) - Taivahan Talikynttilät VH20-018-0697
18. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ironia
19. alina (VRL-14858) - Eira Wen Lind VH20-024-0055
20. JP (VRL-01948) - Floyd Dawn
21. JP (VRL-01948) - Elitehof's Imka
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Taikasilmu VH20-018-0419
23. Liia (VRL-11284) - Vihuriposki
24. Viixi (VRL-13923) - Hopeahaikeus VH18-018-1510
25. alina (VRL-14858) - Hirrenharmaa VH20-018-0196
26. Hazel (VRL-14333) - Riimuvaaran Suruhuntu VH19-018-0252
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Survivor VH14-092-0016
28. Kida (VRL-08368) - Lakritsi
29. Liia (VRL-11284) - Kinuskikruunu
30. Liia (VRL-11284) - Blaebond Mwnt Nefers
31. Nikki (VRL-14085) - Kuuma ku hella kutosella VH18-018-2257
32. Nikki (VRL-14085) - Navajan Pääkallojumalatar VH18-018-2266
33. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
34. Hazel (VRL-14333) - Hiivurin Sumuhurmio VH20-018-0698
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Ihmetys
36. Viixi (VRL-13923) - Sinikuunkehrä VH18-018-1285
37. Zack (VRL-01221) - Qarmina Yemn VH20-052-0044
38. Kida (VRL-08368) - Moorgate Rockscotch VH20-024-0052
39. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
40. Pierre (VRL-10531) - Kielokummun Sylva