Kouluratsastuskilpailut 10.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 191-200) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (37/40) TT
2. Helppo A (36/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (37/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
2. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
3. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
4. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Karna VH17-018-0603
6. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Nukkumatti VH17-018-0320
8. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
9. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
10. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
11. turjake (VRL-07415) - Robillard de Beaumanoir
12. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
13. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
14. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
16. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Kuutamolla VH17-018-0562
18. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
19. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
20. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
21. turjake (VRL-07415) - Guilbert de Beaumanoir
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742
23. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
24. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
25. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
26. Ilona (VRL-14757) - Hurmaava Harmitus VH19-018-0650
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
28. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
29. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
30. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
31. Elisa (VRL-06066) - Roimu
32. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
33. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
34. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
35. Elisa (VRL-06066) - Pelko
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Aulis VH17-018-0763
37. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386

2. Helppo A (36/40)
1. turjake (VRL-07415) - Fifi de Beaumanoir
2. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
4. turjake (VRL-07415) - Prince de Gloire
5. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
6. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
7. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
8. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
9. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
11. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
12. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
13. turjake (VRL-07415) - Moulin de Beaumanoir
14. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
15. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
16. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
17. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
18. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
19. Elisa (VRL-06066) - Pelko
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
21. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
23. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
24. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
25. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
26. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
27. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
28. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
29. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
30. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
31. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
32. Elisa (VRL-06066) - Roimu
33. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
34. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
35. turjake (VRL-07415) - Iris du Bellegarde
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741