Kouluratsastuskilpailut 07.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 191-200) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (37/40) TT
2. Helppo A (36/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (37/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
2. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
3. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
4. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
5. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
6. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
7. turjake (VRL-07415) - Robillard de Beaumanoir
8. turjake (VRL-07415) - Guilbert de Beaumanoir
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Aulis VH17-018-0763
10. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Kuutamolla VH17-018-0562
12. Ilona (VRL-14757) - Hurmaava Harmitus VH19-018-0650
13. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
14. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
15. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
16. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
17. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Nukkumatti VH17-018-0320
19. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
20. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
21. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
22. Elisa (VRL-06066) - Roimu
23. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
24. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
28. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
29. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
30. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
31. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
32. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Karna VH17-018-0603
34. Elisa (VRL-06066) - Pelko
35. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
36. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
37. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013

2. Helppo A (36/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
2. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
3. Elisa (VRL-06066) - Roimu
4. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
5. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
6. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
7. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
8. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
9. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
10. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
11. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
12. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
13. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
14. Elisa (VRL-06066) - Pelko
15. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
16. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
19. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
20. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
21. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
22. turjake (VRL-07415) - Fifi de Beaumanoir
23. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
24. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
25. turjake (VRL-07415) - Prince de Gloire
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
29. turjake (VRL-07415) - Moulin de Beaumanoir
30. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
31. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
32. turjake (VRL-07415) - Iris du Bellegarde
33. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
34. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
35. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743