Kouluratsastuskilpailut 03.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 191-200) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (37/40) TT
2. Helppo A (36/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (37/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
2. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
3. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
4. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
5. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
6. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Nukkumatti VH17-018-0320
8. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
9. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Aulis VH17-018-0763
11. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
12. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
13. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
14. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
15. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
16. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
17. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
18. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
19. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
20. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
21. Elisa (VRL-06066) - Pelko
22. Ilona (VRL-14757) - Hurmaava Harmitus VH19-018-0650
23. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
24. turjake (VRL-07415) - Robillard de Beaumanoir
25. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Karna VH17-018-0603
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Kuutamolla VH17-018-0562
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742
29. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
30. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
31. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
32. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
33. Elisa (VRL-06066) - Roimu
34. turjake (VRL-07415) - Guilbert de Beaumanoir
35. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
36. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
37. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030

2. Helppo A (36/40)
1. Elisa (VRL-06066) - Pelko
2. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
4. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
5. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
7. turjake (VRL-07415) - Prince de Gloire
8. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
9. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
10. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
11. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
12. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
13. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
15. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
16. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
17. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
18. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
19. turjake (VRL-07415) - Moulin de Beaumanoir
20. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
22. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
23. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
24. turjake (VRL-07415) - Fifi de Beaumanoir
25. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
26. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
27. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
28. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
29. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
30. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
31. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
32. Elisa (VRL-06066) - Roimu
33. turjake (VRL-07415) - Iris du Bellegarde
34. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
36. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365