Kouluratsastuskilpailut 02.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 191-200) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (37/40) TT
2. Helppo A (36/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (37/40)
1. Elisa (VRL-06066) - Roimu
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Aulis VH17-018-0763
3. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
4. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
5. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
6. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
7. turjake (VRL-07415) - Guilbert de Beaumanoir
8. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742
10. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
11. Elisa (VRL-06066) - Pelko
12. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
13. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
14. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
15. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
16. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
17. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Karna VH17-018-0603
19. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
20. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Nukkumatti VH17-018-0320
21. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
22. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
23. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Ilona (VRL-14757) - Hurmaava Harmitus VH19-018-0650
26. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
27. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
28. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
29. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
30. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
31. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
32. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
33. turjake (VRL-07415) - Robillard de Beaumanoir
34. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
35. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
36. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
37. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Kuutamolla VH17-018-0562

2. Helppo A (36/40)
1. turjake (VRL-07415) - Iris du Bellegarde
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
3. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
4. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
5. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
6. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
7. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
8. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
9. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
10. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
11. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
12. turjake (VRL-07415) - Prince de Gloire
13. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
14. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
15. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
16. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
18. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
19. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
20. turjake (VRL-07415) - Moulin de Beaumanoir
21. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
22. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
23. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
24. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
25. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
26. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
27. turjake (VRL-07415) - Fifi de Beaumanoir
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
29. Elisa (VRL-06066) - Pelko
30. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
31. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
32. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
34. Elisa (VRL-06066) - Roimu
35. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
36. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429