Kouluratsastuskilpailut 01.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 30.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 191-200) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo A (37/40) TT
2. Helppo A (36/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 01.06.2020 kello 13.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo A (37/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
2. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Fiktion Aulis VH17-018-0763
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Koistilan Karna VH17-018-0603
5. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
6. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
7. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
8. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
9. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
10. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184
11. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
12. Elisa (VRL-06066) - Pelko
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Ruudin Kuutamolla VH17-018-0562
14. Elisa (VRL-06066) - Roimu
15. turjake (VRL-07415) - Robillard de Beaumanoir
16. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
17. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Huvin Nukkumatti VH17-018-0320
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
20. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
21. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
22. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
23. turjake (VRL-07415) - Stormy Twilight Sky
24. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Vähäpellon Korvapuusti VH16-018-2742
26. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
27. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
28. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
29. turjake (VRL-07415) - Guilbert de Beaumanoir
30. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
31. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
32. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
33. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
34. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
35. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
36. turjake (VRL-07415) - Mörkövaaran Hui Peikkoja!
37. Ilona (VRL-14757) - Hurmaava Harmitus VH19-018-0650

2. Helppo A (36/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
2. Knipse (VRL-14657) - Hiivurin Viimetipassa VH19-018-0879
3. Lithy (VRL-07127) - Gringolet VH17-088-0005
4. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Utujoutsen VH16-018-1745
6. Sonja (VRL-11911) - Jeilin Maahiskuje VH20-018-0414
7. Sonja (VRL-11911) - Hornanhovin Suvisurma VH20-018-0312
8. Aava P. (VRL-14824) - Rakuru fan Hankala
9. Aava P. (VRL-14824) - Pilvipellon Kuurankielto VH20-018-0243
10. Lithy (VRL-07127) - Aiglentina VH17-088-0003
11. Aava P. (VRL-14824) - Hurman Ristijätkä VH20-018-0264
12. Cherry (VRL-12299) - A.D. Gandalf VH14-053-0038
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuuralehdon Vihavaino VH16-018-1743
14. Viixi (VRL-13923) - Stadist VH18-018-1627
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Merlin VH16-018-1740
16. Aava P. (VRL-14824) - Hiivurin Eksynyt Avaruuteen VH20-018-0413
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Kuukarin Maanavilja VH16-018-1741
18. Elisa (VRL-06066) - Elovilja
19. turjake (VRL-07415) - Iris du Bellegarde
20. turjake (VRL-07415) - Moulin de Beaumanoir
21. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Pusuhattara VH19-018-1013
22. turjake (VRL-07415) - Fifi de Beaumanoir
23. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
24. Lithy (VRL-07127) - Cavanaugh d'Grand VH06-099-0386
25. Elisa (VRL-06066) - Roimu
26. Knipse (VRL-14657) - Keesje van Khim VH20-040-0030
27. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Change ox VH14-003-0429
28. turjake (VRL-07415) - Prince de Gloire
29. Lithy (VRL-07127) - Donald ABG VH16-027-0053
30. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
31. Elisa (VRL-06066) - Piruliina
32. Cherry (VRL-12299) - Ramses I VH18-018-2110
33. Elisa (VRL-06066) - Pelko
34. Sonja (VRL-11911) - Wanita Cloud VH19-012-0161
35. Sonja (VRL-11911) - Hiivurin Sudenvarma VH20-018-0365
36. Cherry (VRL-12299) - Zafir’s Andy VH14-053-0184