Kouluratsastuskilpailut 09.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
2. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
4. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
5. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
6. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
7. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
8. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
9. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
10. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
12. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
13. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
14. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
16. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
17. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
18. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
19. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
20. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
21. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
23. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
25. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
26. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
27. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
28. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
29. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
30. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
31. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
32. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
33. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
34. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
35. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
37. Alisé (VRL-13542) – Bambi
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
39. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
40. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367

2. Helppo B (40/40)
1. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
2. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
3. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
4. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
5. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
8. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
9. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
10. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
12. Alisé (VRL-13542) – Bambi
13. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
14. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
15. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
16. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
17. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
18. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
20. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
21. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
22. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
23. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
24. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
25. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
26. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
27. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
28. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
29. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
30. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
31. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
33. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
34. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
35. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
36. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
37. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
38. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
39. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
40. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965