Kouluratsastuskilpailut 08.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
3. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
4. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
5. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
6. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
7. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
8. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
9. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
10. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
11. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
12. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
13. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
14. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
15. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
16. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
17. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
18. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
19. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
20. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
21. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
22. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
23. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
24. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
25. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
26. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
28. Alisé (VRL-13542) – Bambi
29. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
30. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
32. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
33. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
34. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
35. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
36. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
37. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
38. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
39. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
40. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami

2. Helppo B (40/40)
1. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
2. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
4. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
5. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
6. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
7. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
8. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
9. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
10. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
11. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
12. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
14. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
15. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
16. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
17. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
18. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
19. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
20. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
23. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
24. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
25. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
26. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
27. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
29. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
30. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
32. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
34. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
35. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
36. Alisé (VRL-13542) – Bambi
37. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
38. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
39. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
40. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679