Kouluratsastuskilpailut 06.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Alisé (VRL-13542) – Bambi
2. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
3. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
4. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
5. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
6. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
7. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
8. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
9. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
10. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
11. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
12. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
13. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
14. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
16. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
17. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
18. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
19. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
20. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
21. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
23. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
25. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
26. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
27. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
28. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
29. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
30. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
31. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
32. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
33. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
34. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
35. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
36. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
37. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
38. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
39. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
40. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190

2. Helppo B (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
2. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
3. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
5. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
6. Alisé (VRL-13542) – Bambi
7. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
8. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
9. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
10. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
11. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
12. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
13. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
14. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
15. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
16. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
17. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
18. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
19. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
20. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
22. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
23. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
24. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
25. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
26. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
27. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
28. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
29. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
30. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
31. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
32. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
33. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
35. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
36. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
37. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
38. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
39. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
40. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019