Kouluratsastuskilpailut 05.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
2. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
3. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
4. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
5. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
6. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
8. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
9. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
10. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
11. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
12. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
14. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
15. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
16. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
17. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
18. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
19. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
20. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
21. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
22. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
23. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
24. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
25. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
26. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
27. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
28. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
29. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
30. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
31. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
32. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
33. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
34. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
35. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
36. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
37. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
38. Alisé (VRL-13542) – Bambi
39. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
40. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027

2. Helppo B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
2. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
4. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
5. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
6. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
7. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
8. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
9. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
10. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
11. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
12. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
13. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
14. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
15. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
16. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
17. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
18. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
19. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
20. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
21. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
22. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
23. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
24. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
25. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
27. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
28. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
30. Alisé (VRL-13542) – Bambi
31. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
32. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
33. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
36. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
37. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
38. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
39. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
40. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360