Kouluratsastuskilpailut 04.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
2. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
3. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
5. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
6. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
7. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
9. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
10. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
11. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
12. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
13. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
14. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
15. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
17. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
18. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
20. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
21. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
22. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
23. Alisé (VRL-13542) – Bambi
24. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
25. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
26. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
27. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
28. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
29. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
30. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
32. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
33. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
34. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
35. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
36. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
38. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
39. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695

2. Helppo B (40/40)
1. Alisé (VRL-13542) – Bambi
2. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
3. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
4. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
5. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
6. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
7. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
8. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
9. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
10. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
11. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
12. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
13. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
14. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
15. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
16. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
17. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
18. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
20. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
21. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
22. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
23. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
25. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
26. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
27. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
28. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
29. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
30. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
32. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
33. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
34. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
35. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
36. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
38. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
39. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
40. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695