Kouluratsastuskilpailut 03.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
3. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
4. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
5. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
6. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
7. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
8. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
9. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
10. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
11. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
12. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
13. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
14. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
15. Alisé (VRL-13542) – Bambi
16. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
17. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
18. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
19. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
20. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
21. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
22. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
23. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
24. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
25. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
26. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
27. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
28. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
30. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
31. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
33. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
34. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
36. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
37. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
38. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
39. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
40. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057

2. Helppo B (40/40)
1. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
2. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
3. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
4. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
5. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
6. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
7. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
9. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
10. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
12. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
13. Alisé (VRL-13542) – Bambi
14. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
15. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
16. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
17. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
18. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
19. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
20. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
21. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
22. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
23. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
24. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
25. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
26. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
27. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
28. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
29. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
30. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
31. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
32. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
33. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
34. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
35. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
36. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
37. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
38. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
39. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
40. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367