Kouluratsastuskilpailut 02.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
3. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
4. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
5. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
6. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
7. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
8. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
9. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
10. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
11. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
13. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
14. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
15. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
16. Alisé (VRL-13542) – Bambi
17. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
18. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
19. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
20. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
21. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
22. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
23. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
24. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
25. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
26. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
27. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
28. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
29. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
30. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
31. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
32. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
33. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
34. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
35. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
36. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
37. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
38. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
39. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
40. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami

2. Helppo B (40/40)
1. Alisé (VRL-13542) – Bambi
2. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
3. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
4. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
5. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
6. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
7. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
8. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
9. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
10. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
11. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
12. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
13. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
14. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
15. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
16. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
17. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
18. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
19. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
20. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
21. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
22. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
23. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
24. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
26. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
27. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
28. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
29. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
30. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
31. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
32. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
33. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
34. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
35. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
36. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
37. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
38. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
39. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
40. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679