Kouluratsastuskilpailut 01.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 28.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 181-190) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Helppo B (40/40) TT
2. Helppo B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 22.05.2020 kello 13.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Helppo B (40/40)
1. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
2. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
3. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
5. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
6. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
7. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
8. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
9. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
10. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057
11. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
12. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
13. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
14. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
15. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
16. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
17. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
18. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
19. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
20. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
21. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
22. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
23. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
24. Alisé (VRL-13542) – Bambi
25. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
26. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
27. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
28. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
29. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
30. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
31. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
33. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
34. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
35. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
36. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
37. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
38. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
39. Ilona (VRL-14757) – Kievarinkujan Hurmos VH19-018-0082
40. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436

2. Helppo B (40/40)
1. Vibaja (VRL-00727) - Nery's Adelicia VH01-025-6731
2. Ilona (VRL-14757) – Cotton Clouds TW VH19-024-0062
3. Sonja (VRL-11911) - Sotamaalauksen Kuusnolla Kuutamolla VH20-018-0361
4. Alisé (VRL-13542) – Prince SILV VH16-222-0003
5. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Vaniljakerma VH20-018-0359
6. Milma (VRL-14149) - Ruskaraparperi VH19-018-0797
7. Milma (VRL-14149) - Elosalamanteri VH19-018-0679
8. Lithy (VRL-07127) - Tidlåst Fløy NB VH05-053-9965
9. Ilona (VRL-14757) – Grey Glitter TW VH19-031-0017
10. Eedla S. (VRL-14880) – Hengenvaaran Sibylla VH18-018-0962
11. Alisé (VRL-13542) – Bambi
12. Disa (VRL-03335) - Cedion Frodo VH18-022-0035
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Savarna VH20-018-0380
14. Disa (VRL-03335) - Cedion Cyfodwr Ddu VH18-025-0025
15. Cherry (VRL-12299) - Death Rider VH18-017-0610
16. Lithy (VRL-07127) - JW's Ticroas VH11-017-0514
17. Tuulia T. (VRL-00084) - Llewellyn Kay Alun VH00-022-4286
18. Vibaja (VRL-00727) - Iltamäen Ulrika VH20-028-0019
19. Vibaja (VRL-00727) - Cedion Elbereth VH20-024-0039
20. Lithy (VRL-07127) - Misneach IR VH11-035-0147
21. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Matami
22. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Kultasormi
23. Lithy (VRL-07127) - Laula Lujempaa VH17-018-0568
24. Sonja (VRL-11911) - Pilvipellon Kultahuurre VH20-018-0367
25. Eedla S. (VRL-14880) - Varismäen Kasarirokkari VH19-018-0436
26. Loru (VRL-14873) - Sammon Salaisuus
27. Cherry (VRL-12299) - Cyryl of Smithloch VH17-106-0007
28. Alisé (VRL-13542) – Honeysuckle SHF VH20-024-0042
29. Viixi (VRL-13923) - Havian Fenja VH19-018-0190
30. Sonja (VRL-11911) - Ketolan Taikamarenki VH20-018-0360
31. Disa (VRL-03335) - Glenwood Rose Cariad VH18-022-0016
32. Tuulia T. (VRL-00084) - Llygedyn Valar VH13-026-0095
33. Vibaja (VRL-00727) - Nerywick Brigid
34. Disa (VRL-03335) - Llancastle Moelwen VH18-025-0027
35. Cherry (VRL-12299) - Sweet Soronoo VH18-017-0609
36. Tuulia T. (VRL-00084) - Gwen Ias VH06-023-4774
37. Loru (VRL-14873) - Ponipalleron Pimeänpelko
38. Tuulia T. (VRL-00084) - Rihtniemen Prisilla VH17-018-1695
39. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Neilikka VH19-018-0647
40. Cherry (VRL-12299) - Candyfloss VH18-063-0057