Kouluratsastuskilpailut 10.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
2. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
3. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
5. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
6. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
8. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
9. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
10. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
11. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
12. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
13. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
14. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
15. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
16. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
17. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
18. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
19. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
20. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
21. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
22. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
23. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
26. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
27. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
28. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
29. Jannica (VRL-04799) - Weasley
30. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
31. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
32. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
34. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
35. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
37. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
38. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
39. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307

2. Vaativa B (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
2. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
3. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
4. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
5. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
6. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
7. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
8. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
9. turjake (VRL-07415) - High One Grey
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
11. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
12. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
13. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
14. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
15. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
16. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
17. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
18. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
19. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
20. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
21. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
22. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
23. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
24. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
25. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
26. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
27. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
28. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
29. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
30. Jannica (VRL-04799) - Weasley
31. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
32. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
35. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
36. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
37. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
38. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
39. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
40. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris