Kouluratsastuskilpailut 09.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
2. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
3. Jannica (VRL-04799) - Weasley
4. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
5. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
7. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
8. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
9. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
10. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
11. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
12. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
13. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
14. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
15. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
16. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
17. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
18. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
20. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
21. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
22. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
23. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
24. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
25. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
26. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
27. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
30. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
31. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
32. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
33. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
34. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
35. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
37. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
38. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
39. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
40. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291

2. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
2. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
4. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
5. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
7. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
8. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
9. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
10. turjake (VRL-07415) - High One Grey
11. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
12. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
13. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
15. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
17. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
18. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
19. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
20. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
21. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
22. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
23. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
25. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
26. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
27. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
28. Jannica (VRL-04799) - Weasley
29. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
30. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
31. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
32. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
33. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
34. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
35. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
36. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
37. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
38. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
39. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
40. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim