Kouluratsastuskilpailut 08.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
2. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
4. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
5. Jannica (VRL-04799) - Weasley
6. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
7. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
10. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
11. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
12. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
13. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
14. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
15. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
17. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
18. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
19. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
20. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
21. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
22. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
23. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
24. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
26. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
27. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
28. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
29. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
30. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
31. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
32. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
34. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
35. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
36. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
37. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
38. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
39. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
40. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106

2. Vaativa B (40/40)
1. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
2. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
4. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
5. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
7. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
8. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
9. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
10. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
11. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
12. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
13. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
14. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
16. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
17. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
18. turjake (VRL-07415) - High One Grey
19. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
20. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
21. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
24. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
25. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
26. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
27. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
28. Jannica (VRL-04799) - Weasley
29. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
30. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
31. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
32. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
33. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
35. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
37. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
38. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
39. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
40. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551