Kouluratsastuskilpailut 07.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Jannica (VRL-04799) - Weasley
2. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
5. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
6. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
7. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
8. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
9. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
13. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
14. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
16. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
17. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
18. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
19. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
20. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
21. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
22. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
23. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
24. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
25. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
26. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
27. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
28. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
29. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
30. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
31. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
32. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
33. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
34. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
36. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
37. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
38. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
39. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
40. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys

2. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
2. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
4. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
5. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
6. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
7. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
10. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
11. turjake (VRL-07415) - High One Grey
12. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
14. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
15. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
16. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
17. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
18. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
19. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
20. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
21. Jannica (VRL-04799) - Weasley
22. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
23. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
24. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
25. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
26. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
27. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
28. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
29. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
30. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
31. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
32. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
33. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
34. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
35. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
36. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
37. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
38. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
39. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
40. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia