Kouluratsastuskilpailut 06.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
2. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
3. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
4. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
6. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
7. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
8. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
9. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
10. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
11. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
12. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
13. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
14. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
15. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
17. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
18. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
19. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
20. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
21. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
22. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
23. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
24. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
25. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
26. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
27. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
29. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
30. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
31. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
32. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
33. Jannica (VRL-04799) - Weasley
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
36. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
37. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
38. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
39. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
40. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys

2. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
2. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
3. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
4. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
5. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
7. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
8. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
10. turjake (VRL-07415) - High One Grey
11. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
12. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
13. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
14. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
15. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
16. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
17. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
18. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
19. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
20. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
21. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
22. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
23. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
24. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
25. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
26. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
27. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
28. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
29. Jannica (VRL-04799) - Weasley
30. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
31. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
32. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
33. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
34. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
35. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
37. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
38. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
39. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
40. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn