Kouluratsastuskilpailut 05.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
2. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
3. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
5. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
6. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
7. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
8. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
9. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
10. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
11. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
12. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
13. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
14. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
15. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
16. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
17. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
18. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
19. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
20. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
21. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
22. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
24. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
25. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
26. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
27. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
28. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
29. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
30. Jannica (VRL-04799) - Weasley
31. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
32. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
34. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
36. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
37. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
38. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
39. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
40. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159

2. Vaativa B (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
2. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
3. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
4. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
5. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
6. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
7. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
8. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
9. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
10. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
11. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
12. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
14. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
15. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
16. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
17. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
18. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
19. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
20. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
21. Jannica (VRL-04799) - Weasley
22. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
23. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
24. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
25. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
26. turjake (VRL-07415) - High One Grey
27. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
28. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
29. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
30. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
31. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
32. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
33. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
34. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
35. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
36. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
37. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
38. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
39. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
40. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056