Kouluratsastuskilpailut 04.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
2. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
3. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
4. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
5. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
6. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
7. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
8. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
9. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
10. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
11. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
12. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
13. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
14. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
15. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
16. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
17. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
19. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
20. Jannica (VRL-04799) - Weasley
21. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
22. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
23. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
26. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
27. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
29. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
30. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
31. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
32. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
33. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
34. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
35. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
36. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
37. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
38. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
39. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
40. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025

2. Vaativa B (40/40)
1. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
2. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
4. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
5. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
6. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
7. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
8. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
10. turjake (VRL-07415) - High One Grey
11. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
12. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
13. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
14. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
15. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
16. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
17. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
18. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
19. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
20. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
21. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
22. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
23. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
24. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
25. Jannica (VRL-04799) - Weasley
26. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
28. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
29. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
30. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
31. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
32. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
33. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
34. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
35. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
36. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
37. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
38. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
39. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
40. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia