Kouluratsastuskilpailut 03.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
2. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
3. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
4. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
5. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
6. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
7. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
8. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
9. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
10. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
11. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
12. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
13. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
14. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
15. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
16. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
17. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
18. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
19. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
20. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
21. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
22. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
23. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
24. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
25. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
26. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
27. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
28. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
29. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
30. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
31. Jannica (VRL-04799) - Weasley
32. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
33. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
34. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
35. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
37. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
38. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
39. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
40. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308

2. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
2. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
3. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
5. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
6. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
7. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
8. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
9. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
10. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
11. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
12. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
13. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
14. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
15. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
16. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
17. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
18. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
19. turjake (VRL-07415) - High One Grey
20. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
21. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
22. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
23. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
24. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
26. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
27. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
28. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
29. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
30. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
31. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
32. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
33. Jannica (VRL-04799) - Weasley
34. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
35. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
36. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
37. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
38. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
39. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
40. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris