Kouluratsastuskilpailut 02.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
2. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
3. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
4. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
5. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
6. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
7. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
8. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
9. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
10. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
11. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
12. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
13. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
14. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
15. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
16. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
17. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
18. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
19. Jannica (VRL-04799) - Weasley
20. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
21. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
22. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
23. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
25. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
26. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
27. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
28. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
29. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
31. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
32. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
33. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
34. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
35. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
37. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
38. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
39. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
40. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi

2. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
2. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
3. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
4. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
5. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
6. turjake (VRL-07415) - High One Grey
7. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
8. Jannica (VRL-04799) - Weasley
9. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
10. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
11. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
12. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
13. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
14. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
15. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
16. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
17. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
18. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
19. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
20. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
21. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
22. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
23. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
24. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
25. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
26. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
27. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
28. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
29. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
30. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
31. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
32. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
33. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
34. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
35. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
36. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
37. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
38. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
39. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
40. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW