Kouluratsastuskilpailut 01.06.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 24.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 171-180) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 19.05.2020 kello 22.30


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
2. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
3. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
4. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
5. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
6. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
7. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
8. Sussu (VRL-12636) - Hafiz 51
9. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
10. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
11. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
12. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
13. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
14. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
15. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
16. Jannica (VRL-04799) - Weasley
17. Sussu (VRL-12636) - Evermore Up North VH18-029-0064
18. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
19. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
20. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
21. turjake (VRL-07415) - Donerprinz
22. turjake (VRL-07415) - Heidseck Garibaldi
23. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
24. turjake (VRL-07415) - Mulberry v. Helmwald
25. Sussu (VRL-12636) - Newerran Purppuranoita VH18-018-1106
26. Sussu (VRL-12636) - Loedwijk 5594
27. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
28. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
29. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
30. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
31. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
32. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
33. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
34. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
35. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
36. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
37. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
38. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
39. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
40. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012

2. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Fame's Nairobi VH20-029-0003
2. Sussu (VRL-12636) - Kielokummun Hevari VH18-018-0169
3. Lithy (VRL-07127) - Georgina II VH17-001-0084
4. turjake (VRL-07415) - Jantje van Khim
5. Jannica (VRL-04799) - Weasley
6. Milma (VRL-14149) - Kanelikummitus VH19-018-0141
7. turjake (VRL-07415) - Jittery Jitty CW
8. Milma (VRL-14149) - Villahaan Tervatossu VH19-018-0025
9. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Kekri VH19-018-0680
10. Sussu (VRL-12636) - Mäntypuinen Mäkäräinen VH18-018-1137
11. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
12. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
13. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
14. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
15. Milma (VRL-14149) - Lupsakan Haamuhairahdus VH19-018-0558
16. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Täystyrmäys
17. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
18. Lithy (VRL-07127) - Earthquake VH16-011-0159
19. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
20. Lithy (VRL-07127) - Keep the Faith ox VH16-003-0291
21. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Loviatar
22. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
23. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
24. Kics (VRL-05293) - Priton Illaoi VH20-039-0003
25. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
26. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
27. Cherry (VRL-12299) - Varenna Clover VH18-012-0289
28. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Aurelia
29. turjake (VRL-07415) - Rosemary Grey
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
31. Lissu T. (VRL-12701) - Valokylän Kyynelvärssy
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
33. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
34. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
35. Sussu (VRL-12636) - Palavarakkaus VH18-018-1105
36. Cherry (VRL-12299) – Kuuran Amorilla
37. Lithy (VRL-07127) - Shangri La RCS VH11-021-0551
38. turjake (VRL-07415) - High One Grey
39. Sussu (VRL-12636) - Ahote Raziq VH15-050-0056
40. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion