Kouluratsastuskilpailut 28.05.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 18.05.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 141-150) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
2. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
3. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
4. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051
5. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
6. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
7. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
8. Alisé (VRL-13542) - Fantastico VTG VH20-222-0001
9. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
10. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
11. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
12. Sonja (VRL-11911) - PP’s Chardé VH19-040-0050
13. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
14. Humutin (VRL-14618) - Rukous Rajamailta VH19-018-0241
15. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
16. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
17. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
18. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
19. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
20. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
21. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
22. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
23. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
24. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
25. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
26. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
27. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
28. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
30. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
31. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376
32. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
33. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
34. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494
35. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
36. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
37. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
38. Sonja (VRL-11911) - Fania van Cloud VH20-040-90
39. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
40. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka

2. Vaativa B (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Fania van Cloud VH20-040-90
2. Lithy (VRL-07127) - Live and Let Die VH16-044-0193
3. Liia (VRL-11284) - Viehättävän Harmaja VH16-018-0468
4. Oresama (VRL-02753) - Erkinheimon Justihin
5. Alisé (VRL-13542) - Fantastico VTG VH20-222-0001
6. Iida (VRL-12244) - Farbranch Fiona VH20-069-0012
7. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Kasparius VH19-018-0646
8. Liia (VRL-11284) - Vennamon Varjovaras VH16-018-0467
9. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Helreginn
10. Cherry (VRL-12299) - Shaman II VH12-031-0500
11. Viixi (VRL-13923) - Kuolemanvirta VH20-018-0305
12. Cherry (VRL-12299) - Goliath Silvers VH18-044-0099
13. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya VH20-031-0065
14. Lissu T. (VRL-12701) - Haltiasalon Nuotiotarinoija
15. Lissu T. (VRL-12701) - Seppäjärven Kerjäläiskuningas
16. Humutin (VRL-14618) - Ketolan Rapula VH20-018-0376
17. Lithy (VRL-07127) - Knut v.d. Hattarvik VH17-010-0011
18. Mirkku (VRL-13753) - Royal Revenge KK VH20-031-0104
19. Sonja (VRL-11911) - Wyrda Vesuvio VH20-202-0009
20. Lithy (VRL-07127) - D.E. Wymenya VH17-039-0043
21. Alisé (VRL-13542) - Sotamaalauksen Kuolonsininen VH20-018-0323
22. Viixi (VRL-13923) - Syyn Ihme-Eliksiiri VH20-018-0308
23. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
24. Sonja (VRL-11911) - PP’s Chardé VH19-040-0050
25. Vibaja (VRL-00727) - Sparta I VH18-099-0006
26. Humutin (VRL-14618) - Rukous Rajamailta VH19-018-0241
27. Lissu T. (VRL-12701) - Kalinka
28. Ilona (VRL-14757) – Tiiron Karaliia VH20-018-0368
29. Viixi (VRL-13923) - Syyn Henkirikos VH20-018-0307
30. Viixi (VRL-13923) - Hornanhovin Marjamytologia VH20-018-0280
31. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
32. Lithy (VRL-07127) - My Question VH14-174-0001
33. Cherry (VRL-12299) - Villahaan Charmantti
34. Alisé (VRL-13542) - Ketolan Ikituuli VH20-018-0325
35. Ilona (VRL-14757) – Snårfågel VH-20-018-0039
36. Liia (VRL-11284) - Hypnoti Cloud VH20-202-0014
37. Humutin (VRL-14618) - Tovan Merkuurio VH20-018-0373
38. Humutin (VRL-14618) - Mamban Shamaani VH20-018-0051
39. Sonja (VRL-11911) - Ilarion van Cloud VH20-040-089
40. Liia (VRL-11284) - Kuurtolan Purr With Fur VH18-031-0494