Kouluratsastuskilpailut 20.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
2. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
3. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
4. Kida (VRL-08368) - Tomera
5. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
6. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
7. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
8. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
9. Kida (VRL-08368) - Hukka
10. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
11. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
12. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
13. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
14. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
15. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
16. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
17. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
18. Kics (VRL-05293) - Gomanza
19. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
20. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
21. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
22. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
23. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
24. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
25. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
26. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
27. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
28. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
29. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
30. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
31. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
32. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
33. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
34. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
35. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
36. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
37. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
38. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
39. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
40. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna

2. Vaativa B (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
3. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
4. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
5. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
6. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
7. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
8. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
9. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
10. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
11. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
12. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
13. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
14. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
15. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
16. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
17. Kida (VRL-08368) - Hukka
18. Kida (VRL-08368) - Tomera
19. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
20. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
21. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
22. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
23. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
24. Kics (VRL-05293) - Gomanza
25. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
26. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
27. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
28. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
29. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
30. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
31. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
32. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
33. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
34. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
35. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
36. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
37. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
38. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
39. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
40. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge