Kouluratsastuskilpailut 19.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
2. Kida (VRL-08368) - Tomera
3. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
4. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
5. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
6. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
7. Kida (VRL-08368) - Hukka
8. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
9. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
10. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
11. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
13. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
14. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
15. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
16. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
17. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
18. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
19. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
20. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
21. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
22. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
23. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
24. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
25. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
26. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
27. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
28. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
29. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
30. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
31. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
32. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
33. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
34. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
35. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
36. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
37. Kics (VRL-05293) - Gomanza
38. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
39. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
40. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380

2. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
2. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
3. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
4. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
5. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
6. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
7. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
8. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
9. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
10. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
11. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
13. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
14. Kics (VRL-05293) - Gomanza
15. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
16. Kida (VRL-08368) - Tomera
17. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
18. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
19. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
20. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
21. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
22. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
23. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
24. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
25. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
26. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
27. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
28. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
29. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
30. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
31. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
32. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
33. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
34. Kida (VRL-08368) - Hukka
35. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
36. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
37. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
38. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
39. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
40. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009