Kouluratsastuskilpailut 17.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
2. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
3. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
4. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
5. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
6. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
7. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
8. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
9. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
12. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
13. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
14. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
15. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
16. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
17. Kics (VRL-05293) - Gomanza
18. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
19. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
20. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
21. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
22. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
23. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
24. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
25. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
26. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
27. Kida (VRL-08368) - Tomera
28. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
29. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
30. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
31. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
32. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
33. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
34. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
35. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
36. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
37. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
38. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
39. Kida (VRL-08368) - Hukka
40. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo

2. Vaativa B (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
2. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
3. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
4. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
5. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
6. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
7. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
8. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
9. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
10. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
11. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
12. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
13. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
14. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
15. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
16. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
17. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
18. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
19. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
20. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
21. Kics (VRL-05293) - Gomanza
22. Kida (VRL-08368) - Tomera
23. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
24. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
25. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
26. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
27. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
28. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
29. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
30. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
31. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
32. Kida (VRL-08368) - Hukka
33. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
34. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
35. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
36. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
37. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
38. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
39. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
40. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009