Kouluratsastuskilpailut 16.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
2. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
3. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
4. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
5. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
6. Kics (VRL-05293) - Gomanza
7. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
8. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
9. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
10. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
11. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
12. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
13. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
14. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
15. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
16. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
17. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
18. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
19. Kida (VRL-08368) - Tomera
20. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
21. Kida (VRL-08368) - Hukka
22. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
23. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
24. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
26. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
27. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
28. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
29. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
30. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
31. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
32. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
33. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
34. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
35. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
36. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
37. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
38. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
39. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
40. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo

2. Vaativa B (40/40)
1. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
2. Kics (VRL-05293) - Gomanza
3. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
4. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
5. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
6. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
7. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
8. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
9. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
10. Kida (VRL-08368) - Hukka
11. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
12. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
13. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
14. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
15. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
16. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
17. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
18. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
19. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
20. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
21. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
22. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
23. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
24. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
25. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
26. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
27. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
28. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
29. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
30. Kida (VRL-08368) - Tomera
31. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
32. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
33. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
34. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
36. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
37. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
38. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
39. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
40. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181