Kouluratsastuskilpailut 13.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
2. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
3. Kics (VRL-05293) - Gomanza
4. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
5. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
6. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
7. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
8. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
9. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
10. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
11. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
12. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
13. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
14. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
15. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
16. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
17. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
18. Kida (VRL-08368) - Hukka
19. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
20. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
21. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
22. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
23. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
24. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
25. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
26. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
27. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
28. Kida (VRL-08368) - Tomera
29. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
30. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
31. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
32. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
33. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
34. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
35. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
36. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
37. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
38. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
39. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
40. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380

2. Vaativa B (40/40)
1. Kida (VRL-08368) - Hukka
2. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
3. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
4. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
5. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
6. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
7. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
8. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
9. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
10. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
11. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
12. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
13. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
14. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
15. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
16. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
17. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
18. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
19. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
20. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
21. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
22. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
23. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
24. Kida (VRL-08368) - Tomera
25. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
26. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
27. Kics (VRL-05293) - Gomanza
28. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
29. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
30. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
31. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
32. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
33. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
34. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
36. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
37. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
38. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
39. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
40. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727