Kouluratsastuskilpailut 12.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
2. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
3. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
4. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
5. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
6. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
7. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
8. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
9. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
10. Kida (VRL-08368) - Hukka
11. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
12. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
13. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
14. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
15. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
16. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
17. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
18. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
19. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
20. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
21. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
22. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
23. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
24. Kida (VRL-08368) - Tomera
25. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
26. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
27. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
28. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
29. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
30. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
31. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
32. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
33. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
34. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
35. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
36. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
37. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
38. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
39. Kics (VRL-05293) - Gomanza
40. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345

2. Vaativa B (40/40)
1. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
2. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
3. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
4. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
5. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
6. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
7. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
8. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
9. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
10. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
11. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
12. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
13. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
14. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
15. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
16. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
17. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
18. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
19. Kida (VRL-08368) - Hukka
20. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
21. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
22. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
23. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
24. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
25. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
26. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
27. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
28. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
29. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
30. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
31. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
32. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
33. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
34. Kics (VRL-05293) - Gomanza
35. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
36. Kida (VRL-08368) - Tomera
37. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
38. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
39. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
40. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221