Kouluratsastuskilpailut 11.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 06.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 111-120) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 31.03.2020 kello 21.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
2. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
3. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
4. Kida (VRL-08368) - Tomera
5. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221
6. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
7. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
8. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
9. Kics (VRL-05293) - Gomanza
10. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
11. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
12. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
13. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
14. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
15. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
16. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
17. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
18. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
19. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
20. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
21. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
22. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
23. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
24. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
25. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
26. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
27. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
28. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
29. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
30. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
31. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
32. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
33. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
34. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
35. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
36. Kida (VRL-08368) - Hukka
37. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
38. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
39. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
40. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181

2. Vaativa B (40/40)
1. Pierre (VRL-10531) - Kadon Oodi
2. Pierre (VRL-10531) - Vidic Czenge
3. Sonja (VRL-11911) - Priton Ezreal VH19-039-0009
4. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
5. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
6. Sonja (VRL-11911) - Lawine van Khim VH19-040-0071
7. Sonja (VRL-11911) - Oldfinion Soroaq VH16-021-0380
8. Pierre (VRL-10531) - Donna Khrystyna
9. Kics (VRL-05293) - Priton Illaio VH20-039-0003
10. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
11. Siguri (VRL-11290) - La Lyre du Low VH15-029-0521
12. Calla (VRL-11247) - Moon Jäätävä VH16-018-0274
13. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
14. Kida (VRL-08368) - Kaarnan Kevätpiippo
15. Kics (VRL-05293) - Encore's No Noise
16. Elli L. (VRL-14207) - Roscoff Elite VH19-027-0109
17. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
18. Kida (VRL-08368) - Hukka
19. Siguri (VRL-11290) - Villahaan Rommikaneli VH20-018-0091
20. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
21. Knipse (VRL-14657) - Cypripedioideae VH20-285-0001
22. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
23. Kics (VRL-05293) - Azulina Ion
24. Calla (VRL-11247) - Kotojärven Hiisi VH14-018-1275
25. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
26. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
27. Kics (VRL-05293) - Gomanza
28. Calla (VRL-11247) - Runon Jeremia VH18-018-0675
29. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
30. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
31. Sonja (VRL-11911) - Avanza Fern VH19-141-0001
32. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
33. Knipse (VRL-14657) - Päikesaaren Julia VH19-018-1044
34. Knipse (VRL-14657) - Brunnby Snicker Doodle VH19-023-0064
35. Kida (VRL-08368) - Tomera
36. Calla (VRL-11247) - Kuuralehdon Räisä VH17-018-0727
37. Siguri (VRL-11290) - Arabesque VH15-035-0181
38. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
39. Siguri (VRL-11290) - Cosheen Regan VH15-035-0208
40. Bella (VRL-14703) - Virhearvio VH20-018-0221