Kouluratsastuskilpailut 19.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
2. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
3. Nintsu (VRL-01851) - Fern Captain VH19-023-0046
4. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
5. Kida (VRL-08368) - Hukka
6. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
7. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
8. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya
9. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
10. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
11. Kida (VRL-08368) - Valentin
12. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
13. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
14. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
15. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
16. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
17. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
18. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
19. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
20. Nintsu (VRL-01851) - Grimaldo VH19-023-0066
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
22. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
23. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli
25. Nikki (VRL-14085) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
26. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
27. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
28. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
29. Kida (VRL-08368) - Tomera
30. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
31. Nintsu (VRL-01851) - Jasmijn MPB VH19-023-0013
32. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
33. Lissu T. (VRL-12701) - Räiskyvän Herttuatar
34. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
35. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024
36. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
37. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
38. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
39. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
40. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026

2. Vaativa B (40/40)
1. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
2. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
3. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
4. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
5. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
6. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
7. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
8. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
9. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
10. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
11. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
12. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
14. Nikki (VRL-14085) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
15. Lissu T. (VRL-12701) - Räiskyvän Herttuatar
16. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
17. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
19. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
20. Kida (VRL-08368) - Valentin
21. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
22. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
23. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli
24. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010
25. Kida (VRL-08368) - Hukka
26. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
27. Kida (VRL-08368) - Tomera
28. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
29. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
30. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
31. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
32. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
33. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
34. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya
35. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
36. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
38. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
39. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
40. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea