Kouluratsastuskilpailut 12.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetään ryppään ensimmäiseen kutsuun.


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
2. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
3. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
4. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
5. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
6. Lissu T. (VRL-12701) - Räiskyvän Herttuatar
7. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024
8. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
9. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
10. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
11. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya
12. Kida (VRL-08368) - Valentin
13. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
14. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
15. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
16. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
17. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
19. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
20. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
21. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
22. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
23. Kida (VRL-08368) - Hukka
24. Nintsu (VRL-01851) - Fern Captain VH19-023-0046
25. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
26. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
27. Kida (VRL-08368) - Tomera
28. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
29. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
30. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
31. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
32. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
33. Nintsu (VRL-01851) - Grimaldo VH19-023-0066
34. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
35. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
36. Nikki (VRL-14085) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
38. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
39. Nintsu (VRL-01851) - Jasmijn MPB VH19-023-0013
40. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli

2. Vaativa B (40/40)
1. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
2. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
3. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
4. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
5. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
6. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
7. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
8. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
9. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
10. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
11. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya
12. Kida (VRL-08368) - Hukka
13. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
14. Nikki (VRL-14085) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
15. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
16. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
17. Kida (VRL-08368) - Valentin
18. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
19. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
20. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
21. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010
22. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
23. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
24. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
25. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
26. Lissu T. (VRL-12701) - Räiskyvän Herttuatar
27. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
28. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
29. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
30. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
31. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
32. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
33. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
34. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
35. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
36. Kida (VRL-08368) - Tomera
37. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli
38. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
39. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
40. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea