Kouluratsastuskilpailut 11.04.2020

Kilpailupaikkana Kuuran Suomenratsut (KUUR9580).
Vastuuhenkilönä Cherry (VRL-12299).

Viimeinen ilmoittautumispäivä 03.04.2020.
Kilpailut ovat avoimet kaikille.
Tulokset arvotaan lyhyellä arvonnalla.

Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
Yhdeltä omistajalta korkeintaan neljä hevosta/luokka.
Yksi hevonen vain kerran yhteen luokkaan
ja korkeintaan kahteen luokkaan koko kilpailussa.

Ilmoittautuminen sähköpostiin cherrychersey@outlook.com
otsikolla Kuura KRJ (kutsut 081-090) muodossa:
Luokka nro.
Ratsastaja (VRL-00000) - Hevosen oikea nimi VH00-000-0000

Luokat
1. Vaativa B (40/40) TT
2. Vaativa B (40/40) TT

Osallistujatilanne päivitetty 27.03.2020 kello 22.00


© ransu.kuvat.fi (CC BY-NC 3.0)

1. Vaativa B (40/40)
1. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
2. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
3. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026
4. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
5. Nintsu (VRL-01851) - Grimaldo VH19-023-0066
6. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
7. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
8. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
9. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
10. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya
11. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
12. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
13. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
14. Kida (VRL-08368) - Valentin
15. Nintsu (VRL-01851) - Jasmijn MPB VH19-023-0013
16. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
17. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
18. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli
19. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
20. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
21. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
22. Kida (VRL-08368) - Tomera
23. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
24. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
25. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
26. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
27. Nintsu (VRL-01851) - Fern Captain VH19-023-0046
28. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
29. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
30. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
31. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
32. Kida (VRL-08368) - Hukka
33. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
34. Lissu T. (VRL-12701) - Räiskyvän Herttuatar
35. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
36. Nintsu (VRL-01851) - Baredwin MPB VH18-023-0024
37. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
38. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
39. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
40. Nikki (VRL-14085) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259

2. Vaativa B (40/40)
1. Sonja (VRL-11911) - Charleston de Winter VH20-155-0002
2. Lissu T. (VRL-12701) - Kaunon Avaruusanarkia
3. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Hämyhyrrä
4. Sonja (VRL-11911) - Everlasting VH20-202-0003
5. Cherry (VRL-12299) - Ioanthe Icarus VH18-033-0074
6. Pierre (VRL-10531) - Mustasuon Iiris
7. Elli L. (VRL-14207) - Vuornan Muffini VH19-018-0624
8. sarqquu (VRL-04374) - Chataleya
9. Siguri (VRL-11290) - Poukaman Pilvi-Piruetti VH03-018-3129
10. Cherry (VRL-12299) - Laastarisuhde
11. Kida (VRL-08368) - Valentin
12. Elli L. (VRL-14207) - Utun Eversti VH19-018-1035
13. Kida (VRL-08368) - Hukka
14. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Karneoli
15. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Turmiotarina VH20-018-0134
16. Liia (VRL-11284) - Ffaen Choc Gurdurr
17. Elli L. (VRL-14207) - Viljolan Myrtti VH19-018-0311
18. Sonja (VRL-11911) - Afterplay Dael VH18-026-0161
19. Frida (VRL-05826) - Fame's Nairobi
20. Kida (VRL-08368) - Vappulan Topelius
21. Nintsu (VRL-01851) - Shanina van de Nijl VH17-023-0107
22. Sorel (VRL-00884) - Hornanhovin Jalovintiö VH20-018-0136
23. Cherry (VRL-12299) - Capital K VH12-035-0246
24. Nintsu (VRL-01851) - Lady in Red MPB VH17-023-0105
25. Cherry (VRL-12299) - Liljan Aarnivalkea
26. Nintsu (VRL-01851) - Spy Rewa VH17-023-0071
27. Nintsu (VRL-01851) - Doll in the Dark MPB VH18-023-0010
28. Tuire (VRL-00345) - Roskistulipalo
29. Lissu T. (VRL-12701) - Crane Coron y Rhosynnau
30. Sonja (VRL-11911) - Glenwood Caruso VH18-022-0047
31. Aaron (VRL-13923) - Rawgabbit Breathplay VH20-011-0061
32. Liia (VRL-11284) - Krunebys Purpura VH20-031-0044
33. Nikki (VRL-14085) - Helmiahon Leijonamieli VH18-018-2259
34. Kida (VRL-08368) - Tomera
35. Siguri (VRL-11290) - Amorina VH16-018-1606
36. Elli L. (VRL-14207) - Ruuneperi VH19-018-0345
37. Siguri (VRL-11290) - Kuuralehdon Siriella VH16-018-0141
38. Lissu T. (VRL-12701) - Räiskyvän Herttuatar
39. Nikki (VRL-14085) - Tuomiopäivä VH20-018-0209
40. Siguri (VRL-11290) - Lumoava Ystäväni Z VH14-018-1026